Přihlašování do ankety Dobrovolní hasiči roku nejpozději do 23.7.2023

Jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé České republiky se mohou hlásit do letošního, už 13. ročníku udílení ocenění Dobrovolní hasiči roku.

Partneři Ankety, ale i široká veřejnost tak pravidelně vyjadřují poděkování za dobrovolnou, obětavou a současně profesionální činnost jednotek, sborů a hasičských sborů.

Přihlašování zásahů, preventivní a výchovné činnosti s obdobím 1.7.2022 až 30.6.2023 může přihlásit každá jednotka nebo sbor z České republiky nejpozději do 23.7.2023.

Z nich pak odborná porota vybere 50 finalistů, kteří v listopadu obdrží ocenění „Dobrovolní hasiči roku 2023“. Pro finalisty na prvních třech místech opět pořadatelé a partneři Ankety připravili finanční a věcné ceny, které jim pomohou k pořízení nové hasičské techniky a vybavení.

Anketa je, stejně jako v předchozích letech, rozdělena do dvou kategorií:

První je určena jednotkám sboru dobrovolných hasičů obcí, u kterých se posuzuje zejména profesionalita, s jakou byl přihlášený zásah proveden. 

Druhá kategorie je určena sborům dobrovolných hasičů nebo hasičským sborům, u kterých se oceňuje například preventivní činnost. Rozhodným obdobím obou kategorií je časový úsek od 1. 7. 2022 do 30. 6. 2023.

Přihlašovací formulář jednotky

Přihlašovací formulář sboru

Na finalisty ankety čeká prestižní ocenění – skleněná zásahová helma, věcné dary a finanční prostředky na nákup nového hasičského vybavení, které potřebují ke své další činnosti, které poskytli partneři ankety.

číst více

ZAČAL 13. ROČNÍK OCEŇOVÁNÍ PRÁCE DOBROVOLNÝCH HASIČŮ – Anketa Dobrovolní hasiči roku (adhr.cz)

28. 6. 2023 | Aktuality, Nezařazené